Beżowe, czerwone, niebieskie i inne

Jeszcze parę lat temu w modzie były wyłącznie czarne kurtki skórzane, jednakże obecnie coraz częściej na witrynach sklepowych możemy zauważyć fasony w innych barwach. Należy zaznaczyć, że po kolorowe kurtki wbrew pozorom sięgają nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, którzy lubią być w centrum uwagi. Oczywiście, tego rodzaju kurteczki są na pewno oryginalne, nietypowe, ale to nie znaczy, że można je uznać za mniej eleganckie czy wręcz obciachowe. Otóż, niż bardziej mylnego, bowiem również są gustowne i warto się w nich prezentować podczas każdej pory roku.

W pierwszej kolejności wspomnimy tu o kurteczkach mieniących się w rożnych odcieniach koloru beżowego. Przede wszystkim, na czasie są fasony w barwie ecru czy kości słoniowej, w których będziemy wyglądać niezwykle okazale. Nie mniej popularne są modele w kolorze kakaowym, stanowiącym połączenie beżu z brązem. Równie śliczne są kurtki w barwie cappuccino oraz kremowe, czyli jasnobeżowe wpadające w szarość, natomiast w mniejszym stopniu popularne są kreacje w barwie mysiej (szarobeżowej). Warto zwrócić również uwagę na to, że nigdy z mody nie wychodzą czerwone kurtki skórzane, które są uważane za bardzo kobiece. W tym sezonie będą królować stroje burgundowe, czyli głęboko czerwone przypominające kolor wina oraz bordowe. Nie mniej śliczne będą też fasony w kolorze maku, wiśni czy szkarłatu. Oprócz tego, dosyć ciekawą propozycją są kurteczki czerwone wpadające w inny kolor. Przykładowo możemy tu wymienić stroje amarantowe (wpadające w róż z odcieniem fioletowego), karmazynowe (z domieszką błękitu) oraz purpurowe (czerwień połączona z fioletem).

Z pewnością dużym zainteresowaniem cieszą się też kurteczki mieniące się w wielu  odcieniach niebieskiego. Na pierwszy plan wysuwają się tu modele turkusowe, czyli stanowiące połączenie niebieskiego z zielonym, które od kilku sezonów są trendy. Ponadto, w cenie są kurtki kobaltowe i chabrowe oraz granatowe. Nie możemy tu pominąć kurteczek błękitnych i lazurowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza podczas lata. Wielu wielbicieli posiadają także kurtki w barwie żółtej, w szczególności fasony cytrynowe, bananowe i słonecznikowe. Warte wspomnienia są jeszcze modele zielone, wśród których szczególnym zainteresowaniem cieszą się kurtki w odcieniu butelkowym, szmaragdowym, limonkowym oraz oliwkowym i seledynowym. Trzeba jeszcze wymienić kreacje białe, różowe, pomarańczowe czy fioletowe, ponieważ również są unikatowe.

Na końcu należy powiedzieć o tym, że kurteczki skórzane mogą mienić się w całej palecie barw, zarówno pastelowych jak i rażących. A, wiec wybór konkretnego fasonu musimy uzależnić od własnych preferencji kolorystycznych, chociaż na uwadze musimy mieć fakt, że nikt nie wygląda perfekcyjnie we wszystkich odcieniach, w związku z czym każdą decyzję powinniśmy dobrze przemyśleć, ewentualnie o radę poprosić przyjaciółkę lub przyjaciela.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26819 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/bezowe-czerwone-niebieskie-i-inne/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-inc in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435