Męskie kurtki z prawdziwej skóry

Nie ulega wątpliwości, że mężczyźni uwielbiają kurtki skórzane, gdyż uznawane są za synonim elegancji i luksusu. Oczywiście, kosztują dosyć sporo, ale z drugiej strony z reguły nie kupujemy ich co roku, więc od czasu do czasu można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa. Trzeba zaznaczyć, że skórzana odzież wierzchnia dla panów cechuje się szerokim wyborem w zakresie kroju, a ostatnio także charakteryzuje się bogatą gamą kolorystyczną.

Z pewnością, do najbardziej znanych należą klasyczne kurtki na zamek lub guziki, które przypominają dłuższą marynarką. Otóż, posiadają one prosty krój, tradycyjny kołnierzyk i najczęściej dwie kieszenie z przodu. Przede wszystkim, doskonale pasują do eleganckich stylizacji, m.in. do garnituru czy spodni w kantkę i koszuli, chociaż z powodzeniem można też je zestawiać razem z jeansami i sweterkiem, w szczególności z dekoltem w kształcie serka. Na uwagę zasługuje fakt, że zimowe fasony od spodu ocieplane są futerkiem, kożuszkiem bądź polarem, dlatego są bardzo ciepłe i niezastąpione podczas wielkich mrozów. W tym wypadku kurtki przeważnie posiadają czarny kolor, czasami też brązowy lub grafitowy, zaś inne odcienie należą do rzadkości.

Godne wspomnienia są także kurtki ze stójką, które przeżywają swój prawdziwy renesans. Należy podkreślić, że mowa tu o krótkich fasonach, które nierzadko zdobione są ściągaczem na dole kreacji lub rękawach. Oprócz tego, posiadają one kilka kieszonek, w szczególności na zamek błyskawiczny i mają klapki na ramionach. Poza tym, oprócz czarnych modeli mile widziane są fasony dwukolorowe, stanowiące głównie połączenie czerni z innymi barwami, np. z czerwienią lub bielą. Nie zapominamy tu o słynnych pilotkach, charakteryzujących się wielkim, rozłożystym kołnierzem, przeważnie obszytym kożuchem. Z pewnością, ich zaletą jest prosty krój, w związku z czym są uniwersalne i można je łączyć z różnymi elementami stroju.

Ponadto, znowu na czasie są ramoneski, zarówno te klasyczne jak i oryginalne fasony, zdobione ćwiekami, frędzlami czy napisami. Wyróżniają się dwiema klapami i ukośnym zapięciem, w związku z czym nie trudno je rozpoznać. W mniejszym stopniu panowie stawiają na kurtki z kapturem, a jeżeli już, to wybierają fasony z futerkiem bądź kożuszkiem. Na końcu warto jeszcze wspomnieć o kurtkach motocyklowych, po które sięgają zazwyczaj wielbiciele szalonej jazdy na dwóch kółkach. Oczywiście, najczęściej są one upiększane przykładowo naszywkami lub nadrukami.

A, więc asortyment męskich kurtek ze skóry jest przeogromny i na pewno wśród wielu propozycji każdy pan, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26561 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/meskie-kurtki-skorzane-z-prawdziwej-skory/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-ne in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435