Dziecięca skórzana kurteczka

Kurtki skórzane dla najmłodszych nie cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ rodzice częściej stawiają na kurtki puchowe, pikowane, sztruksowe czy katany, gdyż uważają je za bardziej praktyczne. Oczywiście, duży wpływ na wybór kurtki ma cena, a jak wiadomo, kurtki skórzane są drogie, a dziecko szybko rośnie i raczej nie będzie się nimi cieszyć dużej nić jeden sezon. Jednakże nie musimy wcale za kurtki skórzane dla maluchów płacić krocie, ponieważ równie dobrze możemy zakupić je na wyprzedażach posezonowych lub wybrać fason z tańszej skóry ekologicznej.

Warto zwrócić uwagę na to, że modele ze skóry dla najmłodszych cieszą się ogromnym asortymentem. Przede wszystkim, mogą być one niezwykle kolorowe, w szczególności gdy mówimy o przedszkolakach. Z pewnością, dziewczynki będą ślicznie prezentować się w żółtych, różowych, turkusowych czy seledynowych modelach, zaś chłopcy z powodzeniem mogą nosić szare, brązowe, grafitowe czy czarne stroje. Poza tym, w modzie dziecięcej jak najbardziej dozwolone są wszelkiego rodzaju zdobienia, np. naszywki, malowidła, napisy, frędzle, falbanki, sznurowania czy zamki oraz kieszenie. Nie należy że też obawiać modeli z kapturami czy ściągaczami, w których maluchy również mogą prezentować się bosko.

Nie zapominamy o tym, że kurtki skórzane są trwałe, w związku z czym nie niszczą się, o co nietrudno w przypadku innych materiałów, ponieważ maluchy są bardzo żywiołowe. Oprócz tego, są wygodne i nie krępują ruchów podczas poruszania się czy zabawy na świeżym powietrzu. A, co najważniejsze nie są tak ciężkie jak kurtki puchowe oraz pikowane i pasują do wielu stylizacji, również eleganckich. Otóż, mogą być one noszone do jeasów jak i spodni w kantkę, a także rewelacyjnie mogą prezentować się w zestawie z spódniczką czy sukienką. Niektóre modele są także obszyte futerkiem lub kożuszkiem, który możemy odpiąć, dlatego kurteczka może być noszona przez dziecko nie tylko podczas zimy, ale i w trakcie wiosny i lata. W typ wypadku zaoszczędzimy nieco pieniędzy, ponieważ nie musimy kupować drugiej kurtki, która służyłaby najmłodszym podczas cieplejszych pór roku.

Poza tym, kurtki dla dzieci wcale nie muszą być wydziwianie, ponieważ najlepiej maluchy prezentują się w klasycznych fasonach ze stójką, prostych pilotkach czy popularnych ramoneskach. Oczywiście, w przypadku dzieci możemy postawić na nieco dłuższe fasony, zakrywające biodra, zwłaszcza gdy mówimy o kurtkach na zimę, aby nie zmarły w zbyt krótkiej odzieży wierzchniej. Wspaniałym uzupełnieniem zimowej stylizacji będzie czapka wełniana lub skórzana pilotka, szalik, rękawiczki i ciepłe buty powyżej kostek, zwłaszcza sznurowane.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 26514 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/dziecieca-skorzana-kurteczka/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/functions.php(3730): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-includes in /home/xjd/public_html/2021.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435